ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy kupna produktów nabytych w naszym sklepie. W tym celu, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. poz. 827 z 24 czerwca 2014r.) w ciągu 90 dni od daty otrzymania zakupionych produktów, należy przesłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Można tego dokonać mailem za pomocą poczty elektronicznej lub tradycyjnym listem, na poniższe adresy:

mail: reborn.reborn@wp.pl

listownie: Pracownia Reborn, Łaznów 6, 97-221 Rokiciny

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy znajdziecie Państwo w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Możecie Państwo skorzystać z gotowego formularza, który jest do ściągnięcia tutaj. Korzystanie z przykładowego formularza nie jest obowiązkowe. Można samodzielnie napisać oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Powinno ono zawierać: imię, nazwisko, adres, nr telefonu, adres e-mail, datę odebrania zamówienia, nazwy wraz z ilościami zwracanego towaru oraz numer konta, na które mają zostać zwrócone pieniądze. Zwracany towar należy odesłać w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy na adres: Pracownia Reborn, Łaznów 6, 97-221 Rokiciny. Koszt zwrotu produktów ponosi kupujący.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl